John Ekman oljemålning

481921

JOHN EKMAN (1880-1949), tillskriven, skiss från Lidingön, signerad J Ekman på spännramen, olja på duk, ca 50 x 61 cm

Fack 3

John Ekman oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3437478
3448768
1 400
3437478
1 300
3448764
3437478

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.