Askfat i silver 1900-talets första hälft

481918

ASKFAT, silver, 1900-talets första hälft, svenska importstämplar, stämplad N.K. undertill, glasinsats med slipad dekor, höjd ca 4, diameter 16 cm, vikt exkl. glasinsats ca 196 g

Gravyr undertill

Silver

Budhistorik (16 bud)
3450811
3450718
3449554
3450715
3449554
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.