Petter Thoen färglitografi

481910

PETTER THOEN (född 1943): "OMG...", signerad Thoen, numrerad 11/30, färglitografi, ca 60x40 cm

Fack 34

Petter Thoen färglitografi
Budhistorik (22 bud)
3449467
1 900
3450376
1 800
3449467
1 700
3449449
1 600
3449465

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.