Petter Thoen färglitografi

481908

PETTER THOEN (född 1943): "I had a terrible dream...", signerad Thoen, numrerad 10/30, färglitografi, ca 40x60 cm

Fack 5

Petter Thoen färglitografi
Budhistorik (19 bud)
3451752
1 800
3450331
1 700
3450325
1 600
3450276
3450143
1 400

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.