Lisa Rinnevuo färglitografi

481906

LISA RINNEVUO (född 1972), "Flower Girl", signerad och numrerad Lisa Rinnevuo 170/270, färglitografi, bladmått ca 59x60,5 cm.

Fack 15

Lisa Rinnevuo färglitografi
Budhistorik (23 bud)
3451722
3451721
1 900
3451720
1 800
3451713
1 700
3451718
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.