Charles De Groux, olja på pannå

481904

CHARLES DE GROUX (Comines 1825-1870 Bryssel): Vinterlandskap, signerad och daterad Groux 1849, olja på pannå, 25,5x30,5 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (35 bud)
3453073
8 800
3453076
8 600
3453073
8 400
3453075
8 200
3453073
8 000

Slutpris SEK:
8 800
886 EUR, 1 007 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.