Oidentfierad konstnär oljemålning

481902

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England): Landskapsmotiv, olja på pannå, signerad T D, ram märkt T Dawson, ca 30x39 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (6 bud)
3447026
550
3441979
500
3441979
450
3437666
3436773

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.