Oidentfierad konstnär oljemålning

481899

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England): Landskap med väderkvarn, olja på duk, signerad och daterad T.A. Heatcote 1900, ca 30,5x41 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 5

Budhistorik (12 bud)
3449089
1 300
3451556
3449089
3451555
3449089
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.