Ruth Kihlstrand oljemålning

481898

RUTH KIHLSTRAND (1900-tal): Blomsterstilleben, olja på pannå, signerad och daterad Ruth ... Kihlstrand 1954, ca 58x48 cm

Fack 6

Ruth Kihlstrand oljemålning

Budhistorik (6 bud)
3449081
600
3447836
550
3447836
450
3444799
3440743

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.