Oidentifierad konstnär oljemålning

481897

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), träd vid vatten, osignerad, olja på pannå, ca 35,5 x 27,5 cm

Fack 31

Budhistorik (17 bud)
3449087
3448755
950
3448714
900
3448750
900
3448714
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.