Byrå, barock

481896

BYRÅ, barock, 1700-tal, höjd 75 cm, 61X35 cm

Särö

Slitage, främst på ovansidan

Möbler, Skåp, byråer

Geijersgatan 14, Göteborg

Byrå, barock

Budhistorik (25 bud)
3476528
5 400
3476538
5 200
3476528
5 000
3476536
4 800
3476528
4 600

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.