David Wallin oljemålning

481895

DAVID WALLIN (1876-1957): Bäck med fall, signerad D Wallin, olja på pannå, ca 42 x 52 cm

David Wallin oljemålning

Budhistorik (9 bud)
3447535
1 600
3448507
3447535
1 400
3448504
1 300
3447535

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.