L Mayor oljemålning

481894

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (England, 1800-tal): Landskapsmotiv, olja på duk, signerad L Mayor, ca 51x76 cm

Duksskada, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 5

L Mayor oljemålning

Budhistorik (16 bud)
3450933
2 600
3450770
2 400
3450742
3450768
3450742

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.