Hilo Chen akrylmålning

481891

HILO CHEN (Taiwan, född 1942), signerad a tergo Hilo Chen, akryl på canvas, ca 60x46 cm

Proveniens: Inköpt på So Hyun gallery i New York 2001

Hilo Chen akrylmålning

Budhistorik (20 bud)
3466728
6 600
3465847
6 400
3465807
6 200
3465335
6 000
3462725
5 000

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:
18 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.