Nils Kreuger blandteknik

481890

NILS KREUGER (1858-1930), "Eksjö vid jul 08", tillskriven, osignerad, blyerts och krita, ca 9 x 16,5 cm

Proveniens: Fållans Gård, Trångsund

Konst, Teckningar

Fack 28

Nils Kreuger blandteknik
Budhistorik (2 bud)

3448389
600
3445990

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.