Märklin ånglok spår 1

481885

MÄRKLIN ÅNGLOK 5747, spår 1, 1980/1990-tal, fabriksförpackning med figurer och tillbehör medföljer

Nyskick, förpackningen med slitage

Diverse, Leksaker

Visas på begäran

Märklin ånglok spår 1

Budhistorik (4 bud)

3452553
3452552
1 900
3439778
1 300
3439436

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.