Ulla Waller oljemålning

481881

ULLA WALLER (1916-1996), Blå, signerad U Waller, olja på duk, ca 46 x 55 cm

Fack 29

Ulla Waller oljemålning

Budhistorik (23 bud)
3449328
3449324
3449324
1 900
3449281
1 800
3449235
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.