Taburett, rokokostil, 1800-tal

481876

TABURETT, rokokostil, 1800-tal, 42x46 cm, höjd 45 cm

Särö

Slitage

Möbler, Övriga möbler

Rum 8

Budhistorik (1 bud)

3475132
2017-09-16 09:09:10

2017-09-16 kl 20:10
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.