Lee Bontecou färglitografi

481869

LEE BONTECOU (USA, född 1931): Utan titel, signerad och numrerad Bontecou 137/300, litografi 23x30 cm
PROVENIENS: Galleri Östermalm, Stockholm

Lee Bontecou färglitografi

Budhistorik (4 bud)

3441669
3441667
3441664
3440616

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.