Spansk skola, 1700-tal, olja

481859

SPANSK SKOLA (1700-tal): Religiös scen, olja på duk, 39x62 cm

Dubblerad, retuscher

Konst, Äldre måleri

Spansk skola, 1700-tal, olja

Budhistorik (13 bud)
3450760
4 600
3450709
4 400
3450483
4 200
3450483
3 600
3450322
3 400

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.