Kassakista

481801

KASSAKISTA, metall, 1800-tal, bemålad i svart, höjd ca 51, 61 x 41 cm, nyckel saknas

Träsockel med skador, nyckel saknas

Möbler, Övriga möbler

Rum 22

Kassakista

Budhistorik (25 bud)
3451145
2 600
3451142
2 400
3451138
3451140
3451138

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.