Bord rokoko

481800

BORD, rokoko, spår av bemålning, svängda ben, profilerat skiva, höjd ca 73, 118x62 cm

Slitage, skador

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 3

Bord rokoko

Budhistorik (15 bud)
3451278
5 400
3451795
5 200
3451278
5 000
3451405
4 800
3451278
4 200

Slutpris SEK:
5 400
544 EUR, 618 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.