Oidentifierad konstnär oljemålning

481798

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), hund, kopia av äldre målning, signerad Copia HB, daterad 9/7 1912, olja på duk, ca 35 x 28 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 18

Budhistorik (3 bud)

3434683
600
3435930
550
3434683

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.