Silverskål 1800-tal

481791

SÅSSKÅL, silver, Johan Petter Grönwall, (1781-1849), Stockholm 1838, invändigt förgylld, med godronnering, höjd ca 8,,5 cm, diameter ca 14,5 cm, vikt ca 240 g

Silver

Geijersgatan 14, Göteborg

Silverskål 1800-tal

Budhistorik (10 bud)
3462591
1 400
3455257
1 300
3462590
1 300
3455257
3455323

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.