Spegel Karl Johan

481790

SPEGEL, Karl Johan, bronserad, förgylld och bemålad, dekorfält med sfinx, höjd ca 87x49 cm

Spegeglas med ålderfläckar, smärre slitage, bortfall, torrsprickor

Speglar

Rum 13

Spegel Karl Johan

Budhistorik (6 bud)
3445250
550
3449663
500
3445250
450
3449662
3445250

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.