Bordslampa i brons 1900-talets början

481774

BORDSLAMPA, jugend, grönpatinerad brons, kupa i blekgrön, höjd ca 42 cm

Kupa med nagg, bruksslitage

Belysning, Bordslampor

Hylla 5

Budhistorik (19 bud)
3448325
3 200
3448052
3447858
2 800
3448048
2 800
3447858
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.