Fat i tenn 17/1800-tal

481773

FAT, 4 st., tenn, 17/1800-tal, Sverige samt Tysklnad, diameter 18-52 cm

Skador, slitage och lagningar

Metall

Hylla 3

Fat i tenn 17/1800-tal

Budhistorik (16 bud)
3449381
3448891
3449356
3448891
950
3449355
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.