Interiör med handarbetande kvinna oljemålning

481771

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Interiör med handarbetande kvinna, olja på duk, ca 53x42 cm

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (44 bud)
3451340
6 600
3451353
6 400
3451340
6 200
3451349
6 000
3451340
5 800

Slutpris SEK:
6 600
665 EUR, 755 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.