Hylla i teak

481766

HYLLA, 1900-talets mitt, teak samt teakfanér, invändigt med hyllplan och låda, dragdörrar, utdragbar skrivskiva, höjd 165, 85x42 cm

Bruksslitage

Möbler, Hyllor

Rum 10

Hylla i teak

Budhistorik (18 bud)
3449160
1 800
3449848
1 700
3449160
3448994
3442895

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.