Figurin Meissen

481763

MEISSEN, porslin, figuringrupp föreställande allegori över sommaren, märkt 2490, höjd 15 cm

skador, lagningar

Keramik/Porslin, Figuriner

Monter 15

Figurin Meissen

Budhistorik (27 bud)
3444124
6 400
3446745
6 400
3444124
6 200
3446744
6 000
3444124
5 800

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.