Rechaud och stekhuv

481762

RECHAUD med insats och uppfällbart lock, nysilver, empirestil, ostämplad, STEKHUV, nysilver, Maple & Co, London, höjd ca 20-22 cm

Bruksslitage, rechaudens lock med något dålig passform

Diverse

Geijersgatan 14, Göteborg

Rechaud och stekhuv

Budhistorik (9 bud)
3448533
1 300
3459586
3448533
3451011
3448533
850

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.