Bonad Märta Måås Fjätterström

481757

MÄRTA MÅÅS FJETTERSTRÖM, bonad, signerad MMF, ca 132x41

Smärre skador och fläckar

Mattor/Textilier, Väggbonader

Bonad Märta Måås Fjätterström

Budhistorik (7 bud)
3446131
3445804
2 600
3442743
2 400
3442742
3435771

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.