Soppslevar silver

481756

SOPPSLEVAR, 3 st, Ceson, 1985 respektive 1986, svaravde träskaft, SKEDAR, 2 st., silver, Otto Larsson, Landskrona 1913 resp. engelska stämplar BORDSSKYFFEL, nysilver med silverbeslag, engelska stämplar, SOPPSLEV, rokokostil, C R Carlström, TÅRTSPADE, nysilver, ostämplad

Bruksslitage

Silver, Silverbestick, Diverse, Hem

Geijersgatan 14, Göteborg

Soppslevar silver

Budhistorik (13 bud)
3462759
900
3462582
850
3460470
3458754
750
3451841
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 287 kr.