Vas Kai Franck

481755

VAS, Kai Franck, grön glasmassa, signerad, Nuutajärvi, daterad 65, höjd 12 cm

Glas, Vaser, skålar, fat

Vas Kai Franck

Budhistorik (5 bud)
3447274
550
3447049
500
3447273
500
3447049
3436107

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.