Holger JW Paul oljemålning

481748

HOLGER JW PAUL (1900-tal), kvinna och ko, signerad Holger J.W. Paul 193?, olja på duk, ca 101 x 75 cm

Fack 14

Holger JW Paul oljemålning

Budhistorik (29 bud)
3448880
2 400
3449289
2 400
3448880
3449286
3448880
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.