Axel Wallert etsning

481740

AXEL WALLERT (1890-1962): Resturangscen med kvinnoporträtt, signerad i blyerts Axel Wallert, signerad och daterad Wallert-18 i trycket, etsning, 15x11 cm

Gulnad

Fack 19

Axel Wallert etsning
Budhistorik (1 bud)

3448176
2017-09-04 11:34:31

2017-09-04 kl 11:37
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.