Stekfat Kina 1700-tal

481739

STEKFAT, Kina, porslin, 1700/1800-tal, dekor i underglasyrblått med pagoder, ca 33x26 cm

Enstaka nagg, smärre repor

Orientaliskt, Porslin

Stekfat Kina 1700-tal

Budhistorik (9 bud)
3448277
3448505
3448277
600
3447918
550
3447812
500

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.