Elastolin ock linoleumfigurer

481737

LEKSAKER, ca 47 st, mestadels elastolin och lineol, Tyskland 1930-50-tal, bestående av: soldater, varav 4 till häst, kanoner, pansarfordon i plåt samt borg i trä

Slitage, skador

Diverse, Samlarobjekt, Leksaker

Monter 5

Elastolin ock linoleumfigurer

Budhistorik (10 bud)
3444854
3439595
2 600
3437172
2 400
3437021
3435492

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.