Jacob Toorenvliet, hans efterföljare olja på pannå

481731

JACOB TOORENVLIET, hans efterföljare (omkring 1700): Porträtt av kvinna i profil, olja på pannå, 17x13,5 cm

Lagning, retuscher

Konst, Äldre måleri

Budhistorik (9 bud)
3451299
2 800
3451744
2 600
3451299
3437091
3437091
1 800

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.