Vägglampor från Karlskrona lampfabrik

481727

VÄGGLAMPOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, Karlskrona lampfabrik, mässing, vridbara skärmar

Bruksslitage

Belysning, Vägglampor

Rum 7, Hylla 9

Budhistorik (17 bud)
3449730
3449726
3449722
950
3449719
900
3449712
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.