Kommod jugend

481726

KOMMOD, med stenskiva, jugend, 1900-talets början, med skåpsdel och två lådor, mahognyfanér, höjd ca 99, 85x52 cm

Repor, skivans sarg med skada

Möbler, Skåp, byråer

Rum 22

Kommod jugend

Budhistorik (11 bud)
3448678
2 400
3448710
3448678
1 900
3447971
1 800
3447971

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.