Spegel 1800-tal

481725

SPEGEL, 1800-tal, bemålad, förgyllda detaljer, originalglas, med dekor av lyra samt växtelement, ca 59x30 cm

Delvis renoverad, spegelglas med åldersfläckar

Speglar

Rum 12

Spegel 1800-tal

Budhistorik (4 bud)

3447883
450
3447831
3440043
3436189

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.