Ljusstakar senbarock

481719

LJUSSTAKAR, 2 st, senbarock, 1700-tal, Nordeuropa, mässing, oktogonala fotplattor, höjd 11-12 cm

Ena med lagning, ena ljuspipan ej ursprungligen tillhörande

Metall

Monter 19

Ljusstakar senbarock

Budhistorik (13 bud)
3449689
3449628
3449678
3449628
3449673
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.