Bordspendyl

481698

BORDSPENDYL, 1800-talets slut, i förgylld brons och vit marmor, höjd 36, 62x18 cm

skador, nyckel saknas

Klockor/Ur

Rum 19

Bordspendyl

Budhistorik (27 bud)
3448859
11 500
3449250
11 000
3448859
10 500
3449242
10 000
3448859
9 200

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.