Gnistskydd

481695

GNISTSKYDD, 1900-talets början, mässing, assymetrisk form för hörna, längd ca 70 cm

Smärre slitage

Diverse

Rum 7, Hylla 6

Gnistskydd

Budhistorik (1 bud)

3447032
2017-09-03 19:22:35

2017-09-04 kl 14:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.