Haral Wiberg litografier

481687

HARALD WIBERG (1908-1986): Bondmotiv, signerad Harald Wiberg, 167/350 resp 228/350, litografier, ca 24x28 cm

Fack 16

Haral Wiberg litografier

Budhistorik (6 bud)
3446045
600
3443688
550
3446043
500
3443688
450
3435962

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.