Bordslampa med plåtskärm

481686

BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, mässing, skaft med del i trä, plåtskärm, höjd ca 47 cm

Delvis senare bemålning, smärre slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7

Bordslampa med plåtskärm

Budhistorik (7 bud)
3449007
600
3448988
550
3448874
500
3448767
450
3448653

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.