Skrivbord

481685

SKRIVBORD, Louis XV-stil, 3 lådor i sargen, fanerat med valnöt, skyddsskiva i glas, beslag i mässing, höjd 76, 154x77 cm, nyckel finns

fanérbortfall, repor och nagg i glasskivan

Möbler, Kontorsmöbler

Rum 13

Skrivbord

Budhistorik (19 bud)
3449430
3449423
3 800
3449398
3 600
3449214
3 400
3449212
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.