Spelbord 1800-tal

481684

SPELBORD, 1800-tal, höjd ca 75, 50x100, diameter utfällt 100 cm

delvis ytskador utfälld del

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 21

Spelbord 1800-tal

Budhistorik (28 bud)
3446271
3446275
3446271
1 900
3446274
1 800
3446271
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.