Karl Axel Perssonemalj serigrafi

481670

KARL AXEL PEHRSON (1921-2005): Exotiska blommor, signerad i trycket K A Persson, emalj serigrafi, numrerad enl certifikat 72/298 (enl ficka ā tergo), ca 60x42,5 cm

Fack 6

Budhistorik (3 bud)

3445914
3441870
700
3432814
550

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.